" ارائه دهنده خدمات حسابداری و حسابرسی در استان تهران و البرز با همکاری تیم مجرب و حرفه ای"
 
آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
برنامه دولت برای وصول و توزیع مالیات بر ارزش افزوده

سخنگوی کمیسیون عمران از برنامه دولت برای تغییر نحوه وصول و توزیع درآمدهای مالیات ناشی از قانون مالیات بر ارزش افزوده و لایحه اصلاح احکام برنامه ششم توسعه خبر داد.


به گزارش ایسنا، بدری در گفت‌وگو با ایسنا گفت: در جلسه امروز کمیسیون مواد ۱، ۲ ، ۸، ۱۲، ۱۳ ،۱۴ ،۱۷ ،۱۸ ،۲۰ ،۲۱ ،۲۴،۲۲ و ۳۰ لایحه مذکور مورد بررسی قرار گرفت و ماده مربوط به ارزش افزوده مورد بحث و تبادل نظر اعضای کمیسیون واقع شد. این ماده بسیار اهمیت است چرا که نصف اعتبارات دولتی وصولی به شهرداری‌های کشور اختصاص می‌یابد.


با ما تماس بگیرید

09123645433

@TaxAndAcc

Www.HesabPardazanBartar.ir

@HPBacc

09363645433

این نماینده اردبیل در مجلس با اشاره به تصمیم دولت برای تغییرات اساسی در نحوه وصول و توزیع درآمدهای ناشی از مالیات بر ارزش افزوده در قالب لایحه اصلاح احکام برنامه ششم توسعه گفت:‌ بر اساس پیشنهاد دولت این مسأله به طور کل متحول می‌شود. در قانون فعلی مالیات بر ارزش افزوده توزیع درآمدها بر اساس شاخص‌های جمعیتی توسط سازمان اموری مالیاتی استان و شهرستان‌ها انحام می‌شود اما در پیشنهاد بند الف ماده ۳۸ قانون مالیات بر ارزش افزوده بر لایحه اصلاح احکام برنامه ششم توسعه وصولی به صورت واریزی به خزانه متمرکز به نام استانداری‌های کشور و توزیع توسط شورای برنامه‌ریزی استان‌ها انجام خواهد شد.

هم‌چنین بر اساس بند «ب» ماده مذکور درصد توزیع بین شهرداری‌ها و دولت نیز تغییر خواهد کرد.
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic